Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Out!!!

5 posters

Go down

Green Out!!! Empty Green Out!!!

Пишување  Domecot Чет Фед 26, 2009 7:59 pm

Една од подобрите македонски раперски групи. Има 3 члена: RNS, Pistolero i Bruce. Имаат и своја емисија на к-15 програмата, и се вика Бакалница. Постирајте за баткиве било што, прашувајте што сакате у контакт сум со нив.
Domecot
Domecot
n00b

Број на мислења : 2
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  jackass Чет Фед 26, 2009 8:27 pm

као прво green out се најдомрат мак рап група и сите можат вода да им носат особено на пеше и тони

jackass
Junior Member

Број на мислења : 14
Age : 31
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty таке е

Пишување  Viktor.rtw Пет Фед 27, 2009 1:51 am

џекес рулс има право
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty ХММММММММММ

Пишување  Viktor.rtw Саб Фед 28, 2009 2:21 pm

ВОЗДРЖАН
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  hellokitty Пет Мар 27, 2009 2:08 pm

им бев на настап у кастро...се поштуваат луѓево х) Exclamation
hellokitty
hellokitty
Member

Број на мислења : 20
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  Viktor.rtw Саб Мар 28, 2009 7:44 pm

празоини владеат
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  Viktor.rtw Саб Мар 28, 2009 7:48 pm

ЏИПАЛО ХИМАРА ГО ЗНАЕТЕ ВИЕ?
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  peromafija1993 Нед Мар 29, 2009 9:40 pm

пер виктор дај не бегај од темата
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  Viktor.rtw Вто Мар 31, 2009 12:50 pm

јади спанак бе таму
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Green Out!!! Empty Re: Green Out!!!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот