Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

4 posters

Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  Monika Саб Мар 07, 2009 2:00 am

Овде не пишувам ништо, зашто ако почнам нема да застанам, а ептен ме нервира турбо фолк, скоро секогаш (освен во кафана-ова во доверба). Значи како што си е предметот, така си е и темата, па, вие што викате: Вистина или не, true or фalse, vrai ou faux, verdad o falso, zutreffend oder falsch, αληθινός ή ψεύτικος, поистине или ложно, allineare o falso, verdadeiro ou falso, يصحّ أو زائفة
итн.??? А?

Monika
Member

Број на мислења : 20
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  peromafija1993 Саб Мар 07, 2009 4:01 am

мој човек и мене ме нервира турбо фолк т.е мразам турбо фолк
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  Viktor.rtw Саб Мар 07, 2009 2:26 pm

земи написе две три чаши ракија па да видиме дали ке мрзите турбо фолк
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  peromafija1993 Саб Мар 07, 2009 2:36 pm

Viktor.rtw напиша:земи написе две три чаши ракија па да видиме дали ке мрзите турбо фолк
уште ќе го мрзам ќе си слушам метал ко човек ебате
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  Shcot666 Пон Мар 09, 2009 12:21 am

еееее после 2 - 3 чашки ракија не ми смета музиката , а не дека ако сум пијан ми смета , башка Слатка мала од Јелена Карлеуша владееееее cheers
Shcot666
Shcot666
Junior Member

Број на мислења : 15
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  Viktor.rtw Саб Мар 28, 2009 7:48 pm

СТО Е ОВА БЕ ПИЈАНИЦИ СИТЕ АНДРЕЈ Е ЦИЦЕ
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

„Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“ Empty Re: „Не слушај турбо фолк-умри од природна смрт“

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот