Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ULTIMATE SURVIVAL

5 posters

Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 05, 2009 2:18 pm

ОВА Е МОЗЕ НАЈБОЉИ СЕРИЈАЛ СО СУМ ГО ГЛЕАЛ СЕ ДАВА НА Discovery Channel И Е НАЈБОЉЕ НЕСО СО ПОСТОИ ИМА 3 СЕЗОНИ ОД ПО 40 ЕПИЗОДИ ТИПОТ СО ПРЕЗИВУВА ЦЕЛО ВРЕМЕ Е Bear Grylls ТИПОТ Е НАЈБОЛЈЕ СЕ ПРАИ ЗА ДА ПРЕЗИВЕЕ ДУРИ НЕКАД ЈАДЕ ГОВНА ЗА ДА ПРЕЗИВВЕЕ СЕКАДЕ ПРЕЗИВУВА У ЕВЕРГЛЕЈДС У ИСЛАНД У АМАЗОН У ПУСТИНИ НА АЛПИ И МН ДРУГИ МЕСТА ТИПОВ ГО ПОШТУВАМ ЗАШО СЕКОАС КОА ИДАМ НА ВОДНО СО ПЕРОМАФИЈА И БУНАРМК СЕКОГАС ГО КАЗУВАМ НЕГОВОТО МОТО IVE BEEN MANY TIMES TO THE EVERGLADES И СЕ БУТАМ У ШУМА И РУШАМ СЕ ПЕРОМАФИЈА СЕ СМЕЕ КОА ГО ИМИТАРАМ ЛОЛ КАКОВ ТИП Е Bear Grylls НА 20 ГОДИНИ ТИПОТ У ФРИФОЛ СКОКАЛ СО ПОДОБРАНЕЦ И НЕ МУ СЕ ОТВОРИЛ И ЈА СКРСИЛ КИ4МАТА НА 3 МЕСТА ДО ПРЕД 3 ГОДИНИ НЕМОЗЕЛ ДА ИДЕ А СЕА ГЛЕАЈ ГО СО ПРАИ МЕНТАЛЕН АМА СЕПАК Е ЗАКОН НАЈБОЉИ Е
[img][/img]ULTIMATE SURVIVAL 3552large
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 05, 2009 2:22 pm

ЗАКОН Е ТИПОВ
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  peromafija1993 Чет Мар 05, 2009 2:40 pm

хаахах закон типов се поштуе
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 05, 2009 9:15 pm

понекоаш јаде говна за да презивее
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  peromafija1993 Пет Мар 06, 2009 12:11 am

ѕвер нема шо
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  bunarmk team Пет Мар 06, 2009 12:41 am

Viktor.rtw напиша:понекоаш јаде говна за да презивее

Ххахахахахахаххахахахахаххахахахахахахахахахаххахахахаахаххааха,,,,,,, Мора да работи нешо желудник.... хХАХАХАХА

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  peromafija1993 Пет Мар 06, 2009 12:43 am

лолз lol! пер
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  bunarmk team Пет Мар 06, 2009 1:07 am

И после шпагетите од андреј биле гадни.... хАХХАХА

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  peromafija1993 Пет Мар 06, 2009 1:25 am

леле хахаххахахахахахаха
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Пет Мар 06, 2009 9:10 pm

типот е закон
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  soul123 Саб Мар 07, 2009 3:28 pm

имам гледано неколку епизодо од серијалов. Типот е стварно ЗВЕР. Smile

soul123
n00b

Број на мислења : 4
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 12, 2009 8:36 pm

типот е закон јаде говна за преживее некогаш
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  jackass Вто Мар 24, 2009 8:21 pm

ок пеер сватифме дака јаде гомна за да преживее сли стварно е ѕвер

jackass
Junior Member

Број на мислења : 14
Age : 31
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  bunarmk team Сре Мар 25, 2009 11:24 am

Виктор како беше она твоето? I have been many times to the everglades.... (не знам дали точно го напишав). ХАХАХАХХА.... Се сеќаваш коа помина низ шумата на Водно низ грмушките??? ХАХАХАХАХ Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 26, 2009 1:41 pm

законн ајде овој викенд мора да идеме има и снег плус
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  bunarmk team Чет Мар 26, 2009 7:34 pm

Абе за идење ќе идеме али снегот мене некако не ми се свиѓа... Ќе измрзнеме... ХАХАХ. Али ако нема многу снег и ако не е влажно и ладно времето, недела ќе биде денот.....

П.С. everglades.....

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Viktor.rtw Саб Мар 28, 2009 7:47 pm

p.s. КОСКАТА НА АНДРЕЈ
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

ULTIMATE SURVIVAL Empty Re: ULTIMATE SURVIVAL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот