Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прљаво Казалиште

5 posters

Go down

Прљаво Казалиште Empty Прљаво Казалиште

Пишување  Блашко Чет Фед 26, 2009 2:27 am

Многу сум в шема денојве со ниф.... иначе фејворит Писма љубавна... I love you
Блашко
Блашко
Junior Member

Број на мислења : 12
Age : 31
Location : Охрид
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 2:31 am

Добри се прљаво казалиште. Особено коа треба да се испие литро или две вино... Па тогаш Херој Улице доаѓа мн добро... Јака песничка е.

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Би предложил нешто друго од нив

Пишување  bokalco Чет Фед 26, 2009 3:32 am

Штета што је

https://www.youtube.com/watch?v=AfUfk69YAM0Ту ноч кад си се удавала

https://www.youtube.com/watch?v=CS51sdSbr_A

Посветени се
bokalco
bokalco
Bunar Member

Број на мислења : 52
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 3:38 am

Хехее и тие две песни се ТОП.... Smile

Бај д веј доколку некој метал фрик залета овде, метал зоун подфорумот е апдејтуван со неколку диксографии од познати бендови... хехехехех Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty ха ха

Пишување  imee Чет Фед 26, 2009 12:19 pm

штета што је и ту ноч кад си се удавала посветени хаххахаххахахаха ех....
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty АХ

Пишување  Viktor.rtw Саб Фед 28, 2009 6:39 pm

ЗАКОН СЕ ПРЉАВО КАЗАЛИШТЕ
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  Блашко Саб Фед 28, 2009 10:45 pm

Исто така значит Мој Бјели Лабуде... многу закон е .... Rolling Eyes
Блашко
Блашко
Junior Member

Број на мислења : 12
Age : 31
Location : Охрид
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  Viktor.rtw Сре Мар 04, 2009 2:37 pm

Мој Бјели Лабуде па таа е излеа
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  imee Вто Мар 31, 2009 5:31 pm

абеее....здраво =)
даа не знаете нешо за ова концертов на прљаво казалиште сеа за викендов? нешо шо каде како....ова она...ајј ако знаете или дознаете Very Happy pls кажете мииииииииииииииии.....
и фала =)
ајде позз
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  imee Сре Апр 01, 2009 3:43 pm

AЛОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО?!?!?!?!?!?
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Прљаво Казалиште Empty Re: Прљаво Казалиште

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот