Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

4 posters

Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 12:38 pm

Клипов е болен... Андреј големиот легенда...Песната е од Тоше... Игри без граници.

Али ова поише удира на фалшови без граници... Глоријан има конкуренција сеа...

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  imee Пет Фед 27, 2009 2:23 pm

ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
лооол....а и текстов го знае...да даа...хх...зкн =)
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Пет Фед 27, 2009 3:27 pm

хахахахахахахаххахххахааххаххаххахахахахахахаххахахахааххахаахахахахаххахахахахахахахахахахах

каков чоек еееј
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 6:31 pm

peromafija1993 напиша:хахахахахахахаххахххахааххаххаххахахахахахахаххахахахааххахаахахахахаххахахахахахахахахахахах

каков чоек еееј

Да. Ја, ти и Виктор мн добро го знаеме. Нели??? Smile хахахахахахахаха

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Пет Фед 27, 2009 6:42 pm

да да Very Happy Very Happy
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 6:43 pm

Хехехе „Алек кажи мииии“ - на што те потсеќа? Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Пет Фед 27, 2009 6:44 pm

хахахахааххаха лол
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 6:51 pm

Иначе забораив за типов да кажам дека има многу квалитети...

Прво има многу добар стил на одење... Има „ФеНоМеНаЛеН“ глас со кој фаќа скали од Це-дур - 2 до пиз-дур + 10. Прекрасна интонација како што може да се види на клипот. А што е најинтересно од се, он е мултиталенат. Типот е „многу“ стручен за компјутери. Му нема рамен шо да кажам. А коа се работи за телефони, NokiJa ги мрзи многу... Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Пет Фед 27, 2009 6:53 pm

хахахахахахаахахахахаххах
ахахахахаххахахахахахахахахах
ахахааахахахахахахахахахаххах


Smile Smile Smile Smile
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 6:53 pm

peromafija1993 напиша:хахахахахахаахахахахаххах
ахахахахаххахахахахахахахахах
ахахааахахахахахахахахахаххах


Smile Smile Smile Smile

Се изнасмеа пероооо... Smile

тик так хорор брат...

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Пет Фед 27, 2009 6:54 pm

типов е просто болен Smile
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 6:55 pm

Хахаха да да. Али најбоље било со усната хармоника кај него за Нова Година што се деси (ако се сеќааваш)... она болното смеење на Виктор. Лелелелеле...

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Саб Фед 28, 2009 1:42 pm

хахахахаххахх да убаво се сеќавам Smile
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Нед Мар 01, 2009 2:33 pm

Лелелеле брат не ме потсеќај... Со андреј е промашена ситуацијата....

Ти спомнав во еден пост претходно: Мозокот на андреј е посебна приказна... Левата хемисвера е оловна а другата е пуна со пиво... - ете тоа му е проблемот... знам ја...

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Вто Мар 03, 2009 2:48 pm

епа ај ќе го оставиме па после некое време пак ќе почнеме Smile
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Вто Мар 03, 2009 7:31 pm

peromafija1993 напиша:епа ај ќе го оставиме па после некое време пак ќе почнеме Smile

Хахахах дада може. Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Сре Мар 04, 2009 12:05 am

хахаххаха да Smile
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Сре Мар 04, 2009 10:26 pm

абе многу културен човек знаеш
алек кажи миии....каде е дунлоад хахаххаахахахаххахаххахахахахахахаахахахахахах
lol! lol! lol! lol!
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  peromafija1993 Сре Мар 04, 2009 11:45 pm

ллелелелелел хахахаха
peromafija1993
peromafija1993
Veteran

Број на мислења : 160
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  Viktor.rtw Нед Мар 15, 2009 3:04 pm

еј алек ај дој до кај мене да ми напишеш пасворд се секавас?
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  bunarmk team Вто Мар 31, 2009 11:27 am

Се сеќавам за пасвордот. хехехе као може да се заборави такво нешто... Али добра заебанција му беше она со нокиЈа.... хахахахаха

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  Viktor.rtw Вто Мар 31, 2009 12:56 pm

ноу комент
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus) Empty Re: Андреј Иванов - Игри без граници (retardo sapiens tictacus)

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот