Bunar MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разликата од машка и женска Љубов

+4
imee
bagi
bunarmk team
bokalco
8 posters

Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bokalco Чет Фед 26, 2009 2:18 pm

Некои мислат дека е така, некои мислат дека не е така...еве една слика како пример за некои луѓе.
немојте да мислите дека секогаш е така, има исклучоци...

Разликата од машка и женска Љубов Pictur10
bokalco
bokalco
Bunar Member

Број на мислења : 52
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 3:35 pm

Хахахахаха респекат за сликава... Интересантно! Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bagi Чет Фед 26, 2009 4:55 pm

Џабе педер сите се ку4ки и ништо повеке грешката е само во тоа што стално се заљубуваме у фаци кои не ни знаат дека постоиме.
bagi
bagi
n00b

Број на мислења : 4
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty abee...

Пишување  imee Чет Фед 26, 2009 8:25 pm

two words guys hate: don't and stop....unless you put them together...xD
[btw ова морашер на латиница х)]
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 8:29 pm

Добро де ваљда нема англиски на кирилица да пишуваш... Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Чет Фед 26, 2009 8:35 pm

епаааа...ја да си кажам пошо таму си пишем убаво на кирилица...и глеам после „...постови пишуј на кирилица...„ лол Very Happy
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 8:38 pm

Пред да почнуеш да се расправаш со мене ќе те замолам да прочиташ у темата кај шо имаше „проблем“ со кирилицата. Поштено ти се извинив ете нека е моја грешка...

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Чет Фед 26, 2009 8:42 pm

хахахаххахахааххаха relax...не се расправам.... Rolling Eyes ај ај...
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Чет Фед 26, 2009 8:43 pm

и btw го видов тоа =) ај..ужифкич...
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Така е брат...

Пишување  bokalco Чет Фед 26, 2009 9:47 pm

Кучки се и тоа какви...Не обрнуваат внимание на оној кој ги сака и се праи за нив...се разбираме...да не навлегуваме во детаљи...не е културно...поблиските луге ке го разберат муабетов... Exclamation
bokalco
bokalco
Bunar Member

Број на мислења : 52
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Заблуда или животна задача :D

Пишување  Monika Чет Фед 26, 2009 11:31 pm

Вака, прво да разјасниме некои работи, зашто гледам темава е Љубов, ама и машка и женска, така? И одма нешто жени-кучки, ова-она. Епа ако тргнеме од теоријата на еквиваленција, тогаш следува дека женските се кучки, ако и само ако машките се кретени, ама бидејќи тоа математички се докажува во две насоки, морам да признаам, со тешко срце, дека важи и обратно (ако машките се кретени, тогаш следува дека женските се кучки). На вас е да ја решите задачата. Кој сфати што кажав-сфати, кој не-користена литература: „Линеарна алгебра и аналитичка геометрија за трета година на реформираното гимназиско образование“ од Костадин Тренчевски. Хаха

Monika
Member

Број на мислења : 20
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty ЦЦЦЦЦ

Пишување  bokalco Чет Фед 26, 2009 11:33 pm

Па добро ако вака оставаш коментари... по волку долги...се шалам...топ така поголемки шо се...одговара
bokalco
bokalco
Bunar Member

Број на мислења : 52
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bunarmk team Чет Фед 26, 2009 11:35 pm

Monika напиша:Вака, прво да разјасниме некои работи, зашто гледам темава е Љубов, ама и машка и женска, така? И одма нешто жени-кучки, ова-она. Епа ако тргнеме од теоријата на еквиваленција, тогаш следува дека женските се кучки, ако и само ако машките се кретени, ама бидејќи тоа математички се докажува во две насоки, морам да признаам, со тешко срце, дека важи и обратно (ако машките се кретени, тогаш следува дека женските се кучки). На вас е да ја решите задачата. Кој сфати што кажав-сфати, кој не-користена литература: „Линеарна алгебра и аналитичка геометрија за трета година на реформираното гимназиско образование“ од Костадин Тренчевски. Хаха

Поштовање...

И на кирилица е барем... Smile

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  Блашко Пет Фед 27, 2009 1:26 am

imee напиша:two words guys hate: don't and stop....unless you put them together...xD
[btw ова морашер на латиница х)]

Не во буквална смисла али некои велет:
Тепај да те слушат, еби ја да те сакат!!!

Јас не го применвам ова. Јас си сум по малку романтично типче и сакам да осетам некоја топлина хемија меѓу мене и неа а не директ на секс сексот идат сам по себе... и то... Rolling Eyes
Блашко
Блашко
Junior Member

Број на мислења : 12
Age : 31
Location : Охрид
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Пет Фед 27, 2009 11:15 am

арно вика Моника, не се машките цвеќиња...!! хх...
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  bunarmk team Пет Фед 27, 2009 12:28 pm

Ама не се ни жените... Сите имаат добри и лоши страни. Нема што сеа. Smile Very Happy

_________________
Bunar MK - Team

Задолжително прочитај ги правилата на форумот овде:
https://bunar.macedonianforum.net/forum-f1/topic-t31.htm
bunarmk team
bunarmk team
Veteran

Број на мислења : 234
Age : 31
Location : Скопје
Registration date : 2009-02-25

http://www.bunarmk.tk

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Пет Фед 27, 2009 2:16 pm

па да де...
амаа...доколку пребирливоста бара совршеност....тука сум јас.....(сие сличности со некое лого...се случајни...)
хахаххахахха се шалам =D
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  ДонЈас Пет Фед 27, 2009 4:53 pm

недај боже да се цвеќиња.. ама пак женските знаат да бидат големи кучку.. така ли е бе бокале?

ДонЈас
n00b

Број на мислења : 5
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  imee Пет Фед 27, 2009 5:05 pm

аах...коа ќе си заслужи некој....знаат и тоа какоо..до душаа...и не само коа ќе си заслужии...него и почестичко..хух...
imee
imee
Bunar Member

Број на мислења : 72
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  Viktor.rtw Чет Мар 19, 2009 2:16 pm

пееер разлика меѓу машка и женска љубов е што мажите жените само за у кревет ги замислуваат а жените маижите по карактер ги гледаат барем ја така мислам лол позз
Viktor.rtw
Viktor.rtw
Veteran

Број на мислења : 260
Age : 30
Registration date : 2009-02-27

Вратете се на почетокот Go down

Разликата од машка и женска Љубов Empty Re: Разликата од машка и женска Љубов

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот